Znaczek Turystyczny Izby Tradycji w Sułkowicach

03 grudzień 2010  |  Administrator

Znaczek turystyczny

Znaczek turystyczny to okrągły, drewniany krążek przedstawiający miejsce, do którego dotarłeś. Jest pamiątką i potwierdzeniem pobytu. W żadnym innym miejscu  nie kupisz takiego samego.Kolejne numery znaczków przedstawiają grzbiety gór, schroniska turystyczne, biegi rzek, oznaczają miasta, zamki, miejsca historyczne, pamiątki przyrodnicze, zabytki techniki, jaskinie, ogrody zoologiczne i inne miejsca, do których dociera ciekawy turysta.

Od niedawna taki "Znaczek Turystyczny" można już zakupić w naszej Izbie Tradycji. Nasz znaczek przedstawia logotyp Sułkowickiej Izby Tradycji - Rycerzyka.

Razem z corocznie aktualizowaną mapą MIEJSC TURYSTYCZNYCH mogą stać się przewodnikiem po naszym kraju, Republikach Czech i Słowacji oraz Niemczech.
Znaczek ten, to nie tylko znakomita i atrakcyjna pamiątka pobytu ale również rodzaj gry dla podróżujących, zwiedzających osób. Za każde dziesięć zebranych i przesłanych kuponów do wydawcy znaczków, osoba dostaje znaczek kolekcjonerski, który nie jest dostępny w żadnym innym miejscu. Za każdą dziesiątkę jeden, za każdą inny.

Więcej mozna poczytać na polskiej stronie "Znaczka Turystycznego" znaczekturystyczny.pl.